Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-216
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–6" |
| Rozsah indikace: | 0.5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 3 (0.5, 1, 2") |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Hmot.: | 145g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (3 pcs.)
- micrometer head 137-014
137-216 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-6"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-216
- EAN: 4946368438504
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 648,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
Podobné výrobky
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
141-028 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 2-2.5inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-028Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
137-202 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-300 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-202Provedení mikrometrick..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
141-117 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 200-500mm
Mikrometrický odpich 200-500 mm 141-117Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy v provedení s výměn..
15 669,50 Kč Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
Tagy: mikrometr




