Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-214
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–40" |
| Rozsah indikace: | 0.5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 8 (0.5, 1, 2 (2 ks), 4, 8 (2 ks), 12") |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Hmot.: | 845g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (8 pcs.)
- micrometer head 137-012
137-214 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-60"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-214
- EAN: 4946368438412
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 810,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
Podobné výrobky
141-101 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 25-50mm
Mikrometrický odpich 25-50 mm 141-101Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
137-220 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-60"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-220Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
141-012 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 8-9 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-012Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Tagy: mikrometr




