Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-213
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–20" |
| Rozsah indikace: | 0.5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 6 (0.5, 1, 2 (2 ks), 4, 8") |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Hmot.: | 460g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (6 pcs.)
- micrometer head 137-012
137-213 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-40"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-213
- EAN: 4946368438405
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 486,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
Podobné výrobky
137-206 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-150 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-206Provedení m..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
141-214 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-8inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 2" - 8" 141-214Přesné dvoudotekové mikrometrick..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
141-002 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich 141-002Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:1–1,2..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
Tagy: mikrometr




