Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-210
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–1 500mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 10 (13, 25, 50 (2 ks) 100, 200 (3 ks), 300 mm (2 ks)) |
| Hmot.: | 1225g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-210 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1500 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-210
- EAN: 4946368438481
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 851,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
Podobné výrobky
139-177 - Mikrometrický odpich skládací 100-2100mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-2100 mm 139-177Mikrometrické odpichy s výměnnými nástav..
42 955,00 Kč Cena bez DPH: 35 500,00 Kč
141-233 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-233Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
13 642,75 Kč Cena bez DPH: 11 275,00 Kč
137-209 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1000 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-209Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
141-212 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-300 mm 141-212Přesné dvoudotekové mikrometri..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
Tagy: mikrometr





