Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-204
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–1 000mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 8 (13, 25, 50 (2 ks), 100, 200 (2 ks), 300 mm) |
| Hmot.: | 845g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-204 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 0-1000 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-204
- EAN: 4946368438351
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
21 810,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
Podobné výrobky
141-104 - Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 1" - 2"
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 1" - 2" 141-104Přesné dvoudotekové mikrometrick..
8 016,25 Kč Cena bez DPH: 6 625,00 Kč
141-012 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 8-9 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-012Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
137-214 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-60"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-214Provedení mikrometrick..
21 810,25 Kč Cena bez DPH: 18 025,00 Kč
137-217 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-12"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-217Provedení m..
15 215,75 Kč Cena bez DPH: 12 575,00 Kč
Tagy: mikrometr




