Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-203
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–500mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 6 (13, 25, 50 (2 ks), 100, 200 mm) |
| Hmot.: | 460g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-203 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-500 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-203
- EAN: 4946368438344
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 486,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
Podobné výrobky
141-101 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 25-50mm
Mikrometrický odpich 25-50 mm 141-101Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
137-205 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-1500 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-205Provedení mikrometrick..
28 556,00 Kč Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
137-213 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-40"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-213Provedení mikrometrick..
16 486,25 Kč Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
141-012 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 8-9 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-012Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





