Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-202
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–300mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (13, 25, 50 (2 ks), 100 mm) |
| Hmot.: | 305g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-202 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-300 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-202
- EAN: 4946368438337
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
140-158 - odpich mikrometrický skládací 1000-3000mm
Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-158Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsa..
117 007,00 Kč Cena bez DPH: 96 700,00 Kč
141-233 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-233Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
13 642,75 Kč Cena bez DPH: 11 275,00 Kč
137-209 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1000 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-209Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
141-002 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich 141-002Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:1–1,2..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





