Mikrometrický odpich 2" - 12" 133-904
Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů s následujícími vlastnostmi: Standardní jednoduché trubkové provedení. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–12" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací (kromě 50-75 mm) |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 133-223, 133-224, 133-225, 133-226,133-227, 133-228, 133-229, 133-230,133-231, 133-232 |
| Hmot.: | 620g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-904 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-12inch v sadě 10ks
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-904
- EAN: 4946368018195
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
54 843,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
Podobné výrobky
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
133-232 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 11inch -12inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 11" - 12" 133-232Mikrometrické odpichy s jednotli..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-227 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 6inch -7inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 6" - 7" 133-227Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-159 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 450-475mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-159Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 258,25 Kč Cena bez DPH: 6 825,00 Kč
Tagy: mikrometr


