Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903
Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů s následujícími vlastnostmi: Standardní jednoduché trubkové provedení. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–6" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm), stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 133-223, 133-224, 133-225, 133-226 |
| Hmot.: | 420g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-903
- EAN: 4946368018188
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 148,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
Podobné výrobky
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-154 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 325-350mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-154Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


