Mikrometrický odpich 50-300 mm 133-902
Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů s následujícími vlastnostmi: Standardní jednoduché trubkové provedení. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–300mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm), stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 133-143, 133-144, 133-145133-146133-147, 133-148, 133-149, 133-150,133-151, 133-152 |
| Hmot.: | 1655g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-902 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-300 mm v sadě 10ks
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-902
- EAN: 4946368018171
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
54 843,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
Podobné výrobky
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-901 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-150 mm v sadě 4ks
Mikrometrický odpich 50-150 mm 133-901Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-143 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-75 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-143Mikrometrické odpichy s jednotliv..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-176 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný875-900mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-176Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 011,00 Kč Cena bez DPH: 9 100,00 Kč
Tagy: mikrometr



