Mikrometrický odpich 50-150 mm 133-901
Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů s následujícími vlastnostmi: Standardní jednoduché trubkové provedení. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–150mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm), stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 133-143, 133-144, 133-145, 133-146 |
| Hmot.: | 415g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-901 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-150 mm v sadě 4ks
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-901
- EAN: 4946368018164
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 148,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
Podobné výrobky
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
Tagy: mikrometr



