Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 11" - 12" 133-232
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 11–12" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0003" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0003" |
| Hmot.: | 245g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-232 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 11inch -12inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-232
- EAN: 4946368017471
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 199,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
Podobné výrobky
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-165 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 600-625mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-165Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 196,00 Kč Cena bez DPH: 7 600,00 Kč
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-154 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 325-350mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-154Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
Tagy: mikrometr



