Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 10–11" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0003" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0003" |
| Hmot.: | 235g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-231
- EAN: 4946368017464
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 685,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Podobné výrobky
133-166 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 625-650mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-166Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 377,50 Kč Cena bez DPH: 7 750,00 Kč
133-227 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 6inch -7inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 6" - 7" 133-227Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 349,00 Kč Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
Tagy: mikrometr



