Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 9" - 10" 133-230
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 9–10" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0003" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0003" |
| Hmot.: | 210g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-230 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 9inch -10inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-230
- EAN: 4946368017457
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 413,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 300,00 Kč
Podobné výrobky
133-157 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 400-425mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-157Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 986,00 Kč Cena bez DPH: 6 600,00 Kč
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 075,00 Kč Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
133-172 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 775-800mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-172Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 285,00 Kč Cena bez DPH: 8 500,00 Kč
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 133,75 Kč Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
Tagy: mikrometr


