Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 7" - 8" 133-228
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 7–8" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00025" |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-228 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 7inch -8inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-228
- EAN: 4946368017433
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 898,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
Podobné výrobky
133-148 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 175-200mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 175-200 mm 133-148Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 898,75 Kč Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-156 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 375-400mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-156Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


