Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 6" - 7" 133-227
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 6–7" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00025" |
| Hmot.: | 170g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-227 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 6inch -7inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-227
- EAN: 4946368017426
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 475,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
Podobné výrobky
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 133,75 Kč Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
133-901 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-150 mm v sadě 4ks
Mikrometrický odpich 50-150 mm 133-901Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
Tagy: mikrometr



