Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 5" - 6" 133-226
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 5–6" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00025" |
| Hmot.: | 160g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-226 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 5inch -6inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-226
- EAN: 4946368017419
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 324,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
Podobné výrobky
133-175 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 850-875mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-175Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 769,00 Kč Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-159 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 450-475mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-159Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 258,25 Kč Cena bez DPH: 6 825,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


