Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 4" - 5" 133-225
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 4–5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00025" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00025" |
| Hmot.: | 130g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-225 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 4inch -5inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-225
- EAN: 4946368017402
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 203,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
Podobné výrobky
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-178 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 925-950mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-178Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 374,00 Kč Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 133,75 Kč Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
133-153 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 300-325mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-153Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 502,00 Kč Cena bez DPH: 6 200,00 Kč
Tagy: mikrometr


