Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 3" - 4" 133-224
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 3–4" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0002" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0002" |
| Hmot.: | 75g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-224 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 3-4inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-224
- EAN: 4946368017396
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 991,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
Podobné výrobky
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
133-144 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 75-100 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 75-100 mm 133-144Mikrometrické odpichy s jednotli..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
133-153 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 300-325mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-153Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 502,00 Kč Cena bez DPH: 6 200,00 Kč
Tagy: mikrometr


