Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 2" - 3" 133-223
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–3" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Hmot.: | 50g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-223 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-3inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-223
- EAN: 4946368017389
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 779,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Podobné výrobky
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 133,75 Kč Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
133-150 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 225-250mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 225-250 mm 133-150Mikrometrické odpichy s jednotl..
6 413,00 Kč Cena bez DPH: 5 300,00 Kč
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-154 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 325-350mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-154Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
Tagy: mikrometr


