Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-180
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 975–1 000mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±16 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 5-bodové |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±16 µm |
| Hmot.: | 670g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-180 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný975-1000mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-180
- EAN: 4946368017372
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 767,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
Podobné výrobky
133-169 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 700-725mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-169Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 891,75 Kč Cena bez DPH: 8 175,00 Kč
133-176 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný875-900mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-176Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 011,00 Kč Cena bez DPH: 9 100,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
Tagy: mikrometr


