Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-179
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 950–975mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±15 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±15 µm |
| Hmot.: | 650g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-179 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 950-975mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-179
- EAN: 4946368017365
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 555,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 550,00 Kč
Podobné výrobky
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-904 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-12inch v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 2" - 12" 133-904Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpich..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-226 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 5inch -6inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 5" - 6" 133-226Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-166 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 625-650mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-166Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 377,50 Kč Cena bez DPH: 7 750,00 Kč
Tagy: mikrometr



