Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-178
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 925–950mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±15 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±15 µm |
| Hmot.: | 630g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-178 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 925-950mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-178
- EAN: 4946368017358
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 374,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
Podobné výrobky
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-225 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 4inch -5inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 4" - 5" 133-225Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-227 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 6inch -7inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 6" - 7" 133-227Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


