Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-177
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 900–925mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±15 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±15 µm |
| Hmot.: | 620g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-177 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 900-925mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-177
- EAN: 4946368017341
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 192,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 250,00 Kč
Podobné výrobky
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 133,75 Kč Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
133-176 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný875-900mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-176Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 011,00 Kč Cena bez DPH: 9 100,00 Kč
133-143 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-75 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-143Mikrometrické odpichy s jednotliv..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
Tagy: mikrometr


