Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-176
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 875–900mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±14 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Hmot.: | 600g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-176 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný875-900mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-176
- EAN: 4946368017334
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 011,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 100,00 Kč
Podobné výrobky
133-157 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 400-425mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-157Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 986,00 Kč Cena bez DPH: 6 600,00 Kč
133-178 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 925-950mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-178Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 374,00 Kč Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-175 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 850-875mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-175Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 769,00 Kč Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
Tagy: mikrometr


