Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 825–850mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±14 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Hmot.: | 570g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-174
- EAN: 4946368017310
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 557,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
Podobné výrobky
133-157 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 400-425mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-157Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 986,00 Kč Cena bez DPH: 6 600,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-228 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 7inch -8inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 7" - 8" 133-228Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 898,75 Kč Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
133-172 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 775-800mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-172Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 285,00 Kč Cena bez DPH: 8 500,00 Kč
Tagy: mikrometr


