Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-173
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 800–825mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±13 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±13 µm |
| Hmot.: | 555g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-173 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 800-825mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-173
- EAN: 4946368017303
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 375,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
Podobné výrobky
133-153 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 300-325mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-153Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 502,00 Kč Cena bez DPH: 6 200,00 Kč
133-158 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 425-450mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-158Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 137,25 Kč Cena bez DPH: 6 725,00 Kč
133-223 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-3inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 2" - 3" 133-223Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-170 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 725-750mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-170Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
Tagy: mikrometr


