Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-172
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 775–800mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±13 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±13 µm |
| Hmot.: | 540g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-172 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 775-800mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-172
- EAN: 4946368017297
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 285,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 500,00 Kč
Podobné výrobky
133-230 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 9inch -10inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 9" - 10" 133-230Mikrometrické odpichy s jednotliv..
6 413,00 Kč Cena bez DPH: 5 300,00 Kč
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-224 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 3-4inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 3" - 4" 133-224Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
Tagy: mikrometr


