Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-171
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 750–775mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±13 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±13 µm |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-171 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 750-775mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-171
- EAN: 4946368017280
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 133,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 375,00 Kč
Podobné výrobky
133-156 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 375-400mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-156Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
133-159 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 450-475mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-159Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 258,25 Kč Cena bez DPH: 6 825,00 Kč
133-904 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-12inch v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 2" - 12" 133-904Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpich..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
Tagy: mikrometr



