Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-170
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 725–750mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±12 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Hmot.: | 510g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-170 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 725-750mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-170
- EAN: 4946368017273
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 012,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
Podobné výrobky
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
133-179 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 950-975mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-179Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 555,50 Kč Cena bez DPH: 9 550,00 Kč
133-229 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 8inch -9
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 8" - 9" 133-229Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
6 171,00 Kč Cena bez DPH: 5 100,00 Kč
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 349,00 Kč Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
Tagy: mikrometr


