Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-169
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 700–725mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±12 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Hmot.: | 500g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-169 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 700-725mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-169
- EAN: 4946368017266
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 891,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 175,00 Kč
Podobné výrobky
133-179 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 950-975mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-179Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 555,50 Kč Cena bez DPH: 9 550,00 Kč
133-165 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 600-625mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-165Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 196,00 Kč Cena bez DPH: 7 600,00 Kč
133-162 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný. 525-550mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-162Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 712,00 Kč Cena bez DPH: 7 200,00 Kč
133-227 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 6inch -7inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 6" - 7" 133-227Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 475,25 Kč Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


