Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-168
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 675–700mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±12 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Hmot.: | 480g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-168 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 675-700mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-168
- EAN: 4946368017259
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 710,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 025,00 Kč
Podobné výrobky
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-223 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-3inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 2" - 3" 133-223Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 349,00 Kč Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
133-167 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 650-675mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-167Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 559,00 Kč Cena bez DPH: 7 900,00 Kč
Tagy: mikrometr


