Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-167
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 650–675mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±11 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±11 µm |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-167 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 650-675mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-167
- EAN: 4946368017242
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 559,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 900,00 Kč
Podobné výrobky
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-180 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný975-1000mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-180Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 349,00 Kč Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
Tagy: mikrometr


