Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-166
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 625–650mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±11 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±11 µm |
| Hmot.: | 450g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-166 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 625-650mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-166
- EAN: 4946368017235
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 377,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 750,00 Kč
Podobné výrobky
133-225 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 4inch -5inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 4" - 5" 133-225Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-178 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 925-950mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-178Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 374,00 Kč Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
133-173 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 800-825mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-173Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
133-901 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-150 mm v sadě 4ks
Mikrometrický odpich 50-150 mm 133-901Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
Tagy: mikrometr



