Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-165
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 600–625mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±11 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±11 µm |
| Hmot.: | 430g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-165 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 600-625mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-165
- EAN: 4946368017228
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 196,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 600,00 Kč
Podobné výrobky
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 075,00 Kč Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
133-155 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 350-375mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-155Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 713,75 Kč Cena bez DPH: 6 375,00 Kč
133-151 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 250-275mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 250-275 mm 133-151Mikrometrické odpichy s jednotl..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-166 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 625-650mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-166Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 377,50 Kč Cena bez DPH: 7 750,00 Kč
Tagy: mikrometr


