Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 575–600mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Hmot.: | 415g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-164
- EAN: 4946368017211
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 075,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
Podobné výrobky
133-223 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-3inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 2" - 3" 133-223Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-155 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 350-375mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-155Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 713,75 Kč Cena bez DPH: 6 375,00 Kč
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
Tagy: mikrometr


