Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-159
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 450–475mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±±9 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Hmot.: | 360g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-159 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 450-475mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-159
- EAN: 4946368017167
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 258,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 825,00 Kč
Podobné výrobky
133-228 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 7inch -8inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 7" - 8" 133-228Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 898,75 Kč Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
133-223 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-3inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 2" - 3" 133-223Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-165 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 600-625mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-165Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 196,00 Kč Cena bez DPH: 7 600,00 Kč
133-151 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 250-275mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 250-275 mm 133-151Mikrometrické odpichy s jednotl..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


