Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-157
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 400–425mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-157 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 400-425mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-157
- EAN: 4946368017143
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 986,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 600,00 Kč
Podobné výrobky
133-143 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-75 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-143Mikrometrické odpichy s jednotliv..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
133-175 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 850-875mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-175Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 769,00 Kč Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
133-902 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-300 mm v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 50-300 mm 133-902Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
Tagy: mikrometr



