Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-156
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 375–400mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Hmot.: | 315g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-156 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 375-400mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-156
- EAN: 4946368017136
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 895,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
Podobné výrobky
133-169 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 700-725mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-169Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 891,75 Kč Cena bez DPH: 8 175,00 Kč
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 349,00 Kč Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 075,00 Kč Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
Tagy: mikrometr


