Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-155
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 350–375mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Hmot.: | 300g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-155 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 350-375mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-155
- EAN: 4946368017129
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 713,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 375,00 Kč
Podobné výrobky
133-156 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 375-400mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-156Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-144 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 75-100 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 75-100 mm 133-144Mikrometrické odpichy s jednotli..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
Tagy: mikrometr


