Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-154
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 325–350mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Hmot.: | 285g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-154 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 325-350mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-154
- EAN: 4946368017112
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 623,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
Podobné výrobky
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-226 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 5inch -6inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 5" - 6" 133-226Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-169 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 700-725mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-169Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 891,75 Kč Cena bez DPH: 8 175,00 Kč
Tagy: mikrometr


