Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 250-275 mm 133-151
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Hmot.: | 235g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-151 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 250-275mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-151
- EAN: 4946368017082
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 685,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Podobné výrobky
133-144 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 75-100 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 75-100 mm 133-144Mikrometrické odpichy s jednotli..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
133-168 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 675-700mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-168Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 710,25 Kč Cena bez DPH: 8 025,00 Kč
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-224 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 3-4inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 3" - 4" 133-224Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
Tagy: mikrometr



