Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 225-250 mm 133-150
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Hmot.: | 210g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-150 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 225-250mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-150
- EAN: 4946368017075
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 413,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 300,00 Kč
Podobné výrobky
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-902 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-300 mm v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 50-300 mm 133-902Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-156 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 375-400mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-156Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 895,25 Kč Cena bez DPH: 6 525,00 Kč
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
Tagy: mikrometr



