Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 175-200 mm 133-148
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 175–200mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-148 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 175-200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-148
- EAN: 4946368017051
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 898,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
Podobné výrobky
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 075,00 Kč Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
133-174 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 825-850mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-174Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-230 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 9inch -10inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 9" - 10" 133-230Mikrometrické odpichy s jednotliv..
6 413,00 Kč Cena bez DPH: 5 300,00 Kč
Tagy: mikrometr


