Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 150-175 mm 133-147
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 150–175mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Hmot.: | 170g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-147 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 150-175mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-147
- EAN: 4946368017044
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 475,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 525,00 Kč
Podobné výrobky
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-224 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 3-4inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 3" - 4" 133-224Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
133-159 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 450-475mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-159Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 258,25 Kč Cena bez DPH: 6 825,00 Kč
133-225 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 4inch -5inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 4" - 5" 133-225Mikrometrické odpichy s jednotlivý..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
Tagy: mikrometr


