Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Hmot.: | 160g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-146
- EAN: 4946368017037
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 324,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
Podobné výrobky
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
133-165 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 600-625mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-165Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 196,00 Kč Cena bez DPH: 7 600,00 Kč
133-168 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 675-700mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-168Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 710,25 Kč Cena bez DPH: 8 025,00 Kč
133-173 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 800-825mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-173Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
Tagy: mikrometr


