Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 100-125 mm 133-145
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–125mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Hmot.: | 130g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-145 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 100-125 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-145
- EAN: 4946368017020
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
5 203,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
Podobné výrobky
133-170 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 725-750mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-170Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
133-904 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-12inch v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 2" - 12" 133-904Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpich..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-172 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 775-800mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-172Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 285,00 Kč Cena bez DPH: 8 500,00 Kč
133-176 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný875-900mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-176Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 011,00 Kč Cena bez DPH: 9 100,00 Kč
Tagy: mikrometr



