Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 75-100 mm 133-144
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Hmot.: | 75g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-144 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-144
- EAN: 4946368017013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 991,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
Podobné výrobky
133-146 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 125-150mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 125-150 mm 133-146Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 324,00 Kč Cena bez DPH: 4 400,00 Kč
133-167 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 650-675mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-167Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 559,00 Kč Cena bez DPH: 7 900,00 Kč
133-152 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 275-300mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 275-300 mm 133-152Mikrometrické odpichy s jednotl..
7 199,50 Kč Cena bez DPH: 5 950,00 Kč
133-154 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 325-350mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-154Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 623,00 Kč Cena bez DPH: 6 300,00 Kč
Tagy: mikrometr


