Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-143
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Hmot.: | 50g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-143 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-143
- EAN: 4946368017006
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
4 779,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Podobné výrobky
133-903 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 2-6inch v sadě 6ks
Mikrometrický odpich 2" - 6" 133-903Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpichů..
19 148,25 Kč Cena bez DPH: 15 825,00 Kč
133-161 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 500-525mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-161Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 439,75 Kč Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
133-167 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 650-675mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-167Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 559,00 Kč Cena bez DPH: 7 900,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
Tagy: mikrometr



