Digitální Mikrometrický odpich 339-303
Mitutoyo digitální mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Rozsah měření: | 8–40" |
| Rozsah indikace: | 1" |
| Čís. krok: | 0.0001"/0.001 mm |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic: 7,5 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodloužení: | ø17 mm |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (1, 2, 4, 8, 16") |
| DATA/HOLD: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Výstup dat: | Ano |
| Hmot.: | 1050g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- 1 SR44 battery
- 5 extension rods
- micrometer head (main unit) 139-102
339-303 - odpich mikrometrický digitální 8-40 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 339-303
- EAN: 4946368595351
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
57 686,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 47 675,00 Kč
Podobné výrobky
337-301 - odpich mikrometrický digitální 200-1000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-301Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
53 693,75 Kč Cena bez DPH: 44 375,00 Kč
339-101 - odpich mikrometrický digitální 200-225 mm
Digitální Mikrometrický odpich 339-101Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci z trubek nabízí nás..
39 627,50 Kč Cena bez DPH: 32 750,00 Kč
337-302 - odpich mikrometrický digitální 200-1500 mm
Digitální Mikrometrický odpich 337-302Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí ..
57 293,50 Kč Cena bez DPH: 47 350,00 Kč
339-301 - odpich mikrometrický digitální 200-1000 mm
Digitální Mikrometrický odpich 339-301Mitutoyo digitální mikrometrické odpichy pokrývající rozsah mě..
57 686,75 Kč Cena bez DPH: 47 675,00 Kč
Tagy: mikrometr




